Warsztaty i zajęcia dla dzieci Warszawa

Dzieci w MoloCafe mogą uczyć się, bawić, odpoczywać. W wydzielonym kąciku zabaw zaaranżowanym w klimacie łąki, na puszystej wykładzinie maluszki będę mogły odkrywać świat wszystkimi zmysłami!. Są tam same bezpieczne zabawki – pluszaki, drewniane wieże, miękkie siedzisko, długi miękki wąż czuwający nad bezpieczeństem dzieci. Z myślą o maluchach, które uczą się stawania i chodzenia zamontowaliśmy specjalne bezpieczne drążki, których kolor i kształt powoduje, że zajęcia z nauki stawania staje się tak przyjemna!

 

Zabawy integracyjne i ruchowe dla dzieci w Warszawie

Osobna część kawiarni to miejsce zabaw dla starszych dzieci. Znajdują się tam specjalnie wyszukane, unikalne zabawki, klocki, domek dla lalek, jaskinia do chowania, piłki i wiele innych atrakcji! W tej częścli cyklicznie organizujemy imprezy dla dzieci. Drewniane konstrukcje na ścianach służą nie tylko super zabawie, ale przede wszystkim uczą i objaśniają świat – na jakiej zasadzie działają magnesy? Jak trzeba ułożyć tor dla kulek, aby swobodnie spadały? Jak najprościej nauczyć się wiązania buta? A może Wasze dziecko nie potrafi sobie dać rady z zapinaniem paska u spodni? U nas może to ćwiczyć na specjalnych zajęciach! Kręcioły, koniki do skakania i wiele innych ciekawych propozycji. Sami musicie spróbować!.

 

W oddzielnej sali odbywają się codzienne warsztaty. Przed południem prowadzone są warsztaty dla najmłodszych, po południu zaś odbywają się zajęcia dla dzieci starszych. Tematyka warsztatów jest dostosowana do wieku, zainteresowań oraz potrzeb dzieci.