Molo Kids Cafe
Przyjazne
miejce dla
rodziców
z Dostępem
do internetu
i prasy.
Molo Kids Cafe
Molo Kids Cafe

Kawiarnia z miejscem dla dzieci w Warszawie

Drodzy rodzice, MoloCafe to kawiarnia z miejscem dla dzieci stworzona z myślą o Was. Proponujemy całą gamę czasoumilaczy, dzięki którym zrelaksujecie się, odpoczniecie i przyjemnie spędzicie czas,
a Wasze dziecko będzie w tym czasie świetnie się bawiło!


Macie ochotę poczytać?

Nasze książki skierowane są zarówno do fanów gotowania, jak i miłośników sztuki. Mamy albumy, poradniki, książki o wychowaniu dzieci. Szukasz ciekawych informacji w krótkiej formie? Tylko u nas zjadziesz zagraniczne tytuły kulinarne takie jak Living Marthy Stewart czy Food and Travel z przepięknymi zdjęciami. A może interesuje Ciebie prasa o tematyce dziecięcej? Mamy zarówno polskie jak i zagraniczne tytuły - musisz tylko wybrać na co masz ochotę. Chcesz poczytać Panią czy Twój Styl? A może bardziej opiniotwórczy Newsweek czy Forbes? To wszystko mamy dla Ciebie każdego dnia w MoloCafe. Nie zapominamy też o Panach - Logo i Smart - czyli aktualności dla Panów plus nowinki technologiczne - to tematy nad którymi zawsze warto się pochylić. 

 

Wśród naszej prasy nie ma pozycji, która Ciebie szczególnie interesuje - daj nam znać a zawsze aktualny numer będzie na Ciebie czekał w MoloCafe!


U nas możesz także bezpłatnie korzystać z internetu, gdyż w naszej kawiarni mamy stałe łącze internetowe (Wi-Fi).

 

Wszystkich rodziców zapraszamy do robienia zakupów w naszym sklepie. W asortymencie są wyszukane egzemplarze książek dla dzieci, zabawki, gadżety, upominki.

 

No i w końcu kawa... aromatyczna, esencjonalna kawa... a może wyszukane smaki herbaty? Organiczna Ginger Lemongrass czy Raspberry Nectar. A jeśli nie kawa i nie herbata - to na pewno nie oprzesz się pokusie naszej czekolady na ciepło. Smaków bez liku - waniliowa, orzechowa czy kawowa. To musi być to! W menu znajdziecie także przepyszne ciasta, sałatki, przekąski oraz kanapki.

Oczekujesz przyjścia na świat swojego maleństwa? A może Twoja przyjaciółka jest w ciąży?
 
W kawiarni dla dzieci MoloKidsCafe zorganizujemy także imprezy typu Baby Shower – wyjątkowe przyjęcie dla przyszłej mamy.
Specjalna dekoracja, pyszne jedzenie, tort pieluszkowy a przede wszystkim czas spędzony w miłej, domowej atmosferze.
Więcej informacji otrzymacie pisząc na: kontakt@molokidscafe.pl.
 
BabyShower  BabyShower