Molo Kids Cafe
Zespół molo
KiDS CAfe
tworzą
zgRANi ORAz
zaangażowani
lUdzie.

O MoloKidsCafe


Moi Drodzy, 

Bardzo serdecznie zapraszamy do nowego miejsca na mapie Wilanowa. Kilka miesięcy
wytrwałej pracy nad każdym detalem spowodowały, że śmiało możemy powiedzieć, że jest
ono unikalne. Unikalne, bo naprawdę dla każdego - dla dorosłego, szczególnie, jeśli przy okazji jest rodzicem, dla przedszkolaka i maluszka.

Pamiętaliśmy o wszystkich, projektując część zabawową dla niemowlaków (odzieloną od reszty sali), zabawowo-warsztatową, czy strefę kawiarnianą. To wszystko dla Was - żebyście mogli mile spędzać czas, aby trudna sztuka, jaką jest wychowanie dziecka, była przyjemniejsza i mniej monotonna. Dobrze nakarmimy swoich gości, będziemy raczyć truskawkami w maju, kiedy już będzie na nie sezon i przygotowywać sałatkę z arbuza i fety, gdy nastanie arbuzowa jesień. Upieczemy ciasta, pieczywo i szarlotki. Nad menu pracujemy bezustannie, bo przecież tyle jest inspiracji... . Podpowadają nam je nasze dzieci, przyjaciele i znajomi.

 

Postaramy się, spełniać Państwa oczekiwania, aby nasze miejsce było tym ulubionym
w Wilanowie i nie tylko, byście chętnie do nas wracali i o nas mówili.  Dołożymy wszelkich starań, żeby tak było. Zapewniam, że w MoloCafe nie będzie nudno i zwyczajnie, a każde wyjście do naszej kawiarni będzie ciekawą przygodą, pełną niespodzianek i atrakcji.

Do zobaczenia! 

 


Właściciele MoloCafe