Urodziny dla dzieci Warszawa - organizacja przyjęcia

 

Urodziny dziecka, to dzień, na który czekamy cały rok. Nasi animatorzy sprawią, że będzie to magiczny i niezapomniany dzień w życiu Twojego dziecka. Sprostamy wszelkim oczekiwaniom  jubilata gdyż nasze pomysły na urodziny są nieograniczone! Mamy gotowe propozycje scenariuszy na każde przyjęcie, ale również możemy  przygotować specjalny program, wedle życzeń. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
W czasie trwania urodzin animatorzy będą prowadzili różne gry i zabawy dostosowane do wieku oraz potrzeb jubilata i  jego gości.
Do dyspozycji mają państwo osobną salę urodzinową, oraz przestrzeń  kawiarnianą, z miejscem zabaw dzieci, która idealnie sprawdzi się na przyjęcie dla dzieci. W naszej ofercie jest także specjalne menu - będzie zdrowo, smacznie kolorowo. Dla rodziców będzie dostępny bar kawiarniany z  napojami oraz jedzeniem. Dobra zabawa, dużo śmiechu i wiele atrakcji czeka na was w sali zabaw MoloKidsCafe w Warszawie (Wilanów)

 

Zabawy dla dzieci na urodziny

Wynajem sali zabaw, prowadzenie imprezy przez animatora oraz tematyczna dekoracja sali i upominki dla gości to wszystko już od 450 zł (przy grupie do 10 dzieci), 550 zł (przy grupie powyżej 10 dzieci). Nasi animatorzy posiadają nieskończoną ilość pomysłów i zabaw dla dzieci na urodziny, dlatego będzie to niezapomniane przyjęcie dla Twojego dziecka!