Ciekawe zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków w Warszawie

Dzieci są niezwykle dociekliwe i poprzez setki pytań, które każdego dnia zadają swoim rodzicom, starają się zrozumieć działanie otaczającego je świata. Znając potrzeby maluchów w wieku przedszkolnym organizujemy w Molokidscafe ciekawe zajęcia dla przedszkolaków, które polegają na szukaniu odpowiedzi na najbardziej nurtujące dzieci pytania.

Zajęcia prowadzone są przez fachowców z firmy Funiversity, którzy są specjalistami w zakresie organizacji interaktywnych warsztatów i zajęć z różnych dziedzin nauki, przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Poprzez mądrą i zapewniającą wszechstronny rozwój zabawę inspirują oni dzieci do samodzielnego szukania wiedzy i poznawania świata.

zabawy dla dzieci 6 letnich

W Molokidscafe organizowane są również zabawy i zajęcia dodatkowe dla sześciolatków. Przygotowują one do zajęć szkolnych, uczą odwagi w myśleniu i zadawaniu pytań, jak również samodzielnego znajdowania rozwiązań oraz formułowania sądów i wypowiedzi. Przekonują przy tym, że nauka jest ciekawa i wciągająca. Zajęcia przez nas oferowane otwierają dzieci na magię wiedzy.

  

1. Molo Naukowcy

 

– zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat, środa, godz. 17.30. Zajecia te odbywają się w semestrze jesienno-zimowym. 

 

Dzieci są niezwykle dociekliwe i poprzez setki pytań, które każdego dnia zadają swoim rodzicom, starają sie zrozumieć działanie otaczającego je świata."Molo naukowcy" to cykl zajęć, na których wspólnie będziemy szukali odpowiedzi na te pytania. Zajęcia prowadzą fachowcy z firmy Funiversity, naszego eksperta od doświadczeń.